Hej!
Miło mi jest gościć ciebie na tej stronie. Jest to krótka, lecz mam nadzieję treściwa podróż po historii mojej działalności. działalności, której pomysł i zajawka zrodziły się jeszcze za czasów szkoły średniej, kiedy to zacząłem interesować się filmem, a także stawiałem pierwsze kroki w montażu. co z tego wyszło?

emwu media to owoc 7-letniej przygody, która mam nadzieję potrwa jeszcze długo i będzie równie ekscytująca jak do teraz. w 2015 roku po skończonej szkole nawiązałem współpracę z firmą tworzącą filmy weselne. zacząłem od montażu teledysków, aby z czasem przejść do montażu głównych filmów, a potem do samodzielnej realizacji nagrań i postprodukcji. w między czasie zakupiłem swój własny sprzęt i 3 lata temu zacząłem tworzyć pod swoją marką. 
filmy ślubne pokochałem od samego początku. uwielbiałem pokazywać emocje ludzi towarzyszące im w tym jedynym dniu, które najprawdopodobniej nie powtórzą się już nigdy więcej. bo chyba to jest najważniejsze, nie? emocje. radość, wzruszenie... i właśnie to próbuję przekazać w moich filmach. chcę dawać wam pamiątkę, która na zawsze będzie przypominać wam o tym pięknym dniu i chwilach, które mu towarzyszyły.
5,5 roku temu poznałem osobę, która pchnęła mnie bardzo w rozwoju siebie i idei jaką jest emwu media. bo emwu media to nie tylko nazwa, którą wymyśliłem sobie od pierwszych liter mojego imienia i nazwiska czytanych fonetycznie. parę lat temu wraz z karoliną założyliśmy profil na instagramie. przez ten czas koncepcja na profil zmieniała się parę razy, a wraz z nią moje podejście do fotografii. tak, u mnie zobaczycie nie tylko filmy, ale też zdjęcia. zajmuję się fotografią modową, podróżniczą, a dzięki naszym małym futrzastym przyjaciołom także zwierzęcą. plany co do fotografii są duże. kiedy je zrealizujemy? 2023 rok jest dla mnie bardzo ważnym rokiem. sferę prywatną odstawię na bok, natomiast co do sfery zawodowej mam nadzieję, że uda mi się zrealizować z karoliną wspólne plany rozwojowe marki.
wcześniej wspomniałem o idei. your dreams on video - właśnie tak chcę, aby moja twórczość wyglądała. dlatego u mnie nie zobaczycie nigdy taśmowej roboty. wszelkie zlecenia staram się wykonywać z najwyższą starannością i jakością, aby doświadczenia płynące z późniejszych seansów były jak najbardziej emocjonalne. idzie za tym mniejsza ilość publikacji i zleceń, które przyjmuję, ale nie chcę zatracić celów, które postawiałem sobie na samym początku. dla mnie najważniejsze są emocje i jakość ich pokazania.
to chyba tyle. zapraszam cię w takim razie do zapoznania się z moimi pracami. przycisk niżej przeniesie cię do mojego portfolio. nie pozostaje mi nic innego jak podziękować ci za cierpliwość i zaprosić do mojego świata...

Mateusz Wróbel